איך לעדכן נראות תצוגת אתר בשיתופי פייסבוק ווטסאפ

מה זה (Open Graph (OG

(Open Graph (OG זה השם המקצועי עבור הכותרת, התיאור והתמונה שאנשים יראו כאשר ישתפו את הקישור של העמוד. בין אם זה בוואטספ, בפייסבוק, בלינקדאין או בכל פלטפורמה אחרת.

איך Open Graph נראה לגולשים ברשתות חברתיות

open graph

 

כפי שאתם רואים זה ה OG שמוגדר עבור עמוד הבית שלנו, וזה מה שגולשים יראו כאשר ישתפו את עמוד הבית שלנו ברשתות החברתיות כגון: פייסבוק, ווטסאפ, טוויטר, לינקדאין וכו׳.

למה כדאי לעדכן OG לכל עמודי האתר

כולנו מכירים את זה שכאשר משתפים עמוד מסוים ברשתות החברתיות מופיעים כותרת, תיאור ותמונה אשר מספקים לנו מידע נוסף אודות העמוד.
מטרת המידע הנוסף שמופיע (OG) היא לתאר לגולשים בצורה ממוקדת ויעילה על מה מדבר העמוד שלנו. כמו כן, כדאי מאוד לעדכן OG ייחודי עבור כל עמודי האתר, או לחלופין, במידה והאתר מכיל מספר רב של עמודים, לעשות זאת רק לעמודים מרכזיים.

כאשר ישנו OG ייחודי אשר מכיל תיאור וכותרת ייחודים עבור העמוד שלנו, כך הסיכוי להגדיל את מדד הCTR- גבוה יותר. כלומר, בעזרת OG מתומצת וממוקד שימשוך את תשומת לב הגולשים שלנו נוכל לגרום למספר גדול יותר של גולשים להקליק על העמוד ששיתפו ברשתות החברתיות.

 

איך להגדיר OG לאתר וורדפרס

ישנם מספר דרכים להגדיר OG בוורדפרס, בין אם זה ידנית דרך הקוד, ובין אם זה דרך תוספים שונים. במדריך זה אנו נתמקד בדרך המומלצת והקלה ביותר להגדיר OG לעמודי האתר בוורדפרס. יש לציין שמדריך זה רלוונטי אך ורק לאתרים שבנויים על וורדפרס, כך שאם יש לכם אתר והוא אינו בנוי על וורדפרס, המדריך הזה אינו רלוונטי עבורכם, אך אתם יותר ממוזמנים להעביר את האתר שלכם לוורדפרס ולהצטרף לפלטפורמת בניית אתרי האינטרנט הפופולארית ביותר בעולם!

שלב ראשון: כניסה לוורדפרס⏪ תוספים⏪ התקנת תוסף חדש⏪ Yoast SEO

התקנת תוסף Yoast SEO

 

שלב שני: עמודים ⏪  עריכה (של העמוד הרצוי)

עריכת העמוד הרצוי בוורדפרס

 

 

שלב שלישי: חברתי ⏪ בחרו את תצוגת העמוד (OG) בפלטפורמה הרצויה – פייסבוק/טוויטר

תצוגת אתר ברשתות חברתיות

 

שלב רביעי: הגדירו כותרת ⏪ הגדירו תיאור ⏪ הגדירו תמונה ⏪ לחצו על כפתור עדכון

הגדרת כותרת תיאור ותמונה

 

זהו, יש לכם Open Graph לעמוד!

עכשיו אחרי שלמדתם כיצד להגדיר OG, אתם יכולים לעבור על כל עמודי האתר ולהגדיר  OG ייחודי עבור כל עמוד ועמוד באתר או בחנות אונליין שלכם.
על מנת לבדוק שהOG  שהגדרתם נראה בדיוק כפי רציתם, אתם יכולים לעשות בדיקת Open Graph זריזה בכלי של פייסבוק, הכניסו את קישור העמוד המיועד ובתוך מספר שניות תקבלו תצוגה של איך העמוד שלכם נראה בעת שיתוף בפייסבוק.

 

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוכן עניינים

בלוג

Hit Enter to search or Esc key to close
איך אפשר לעזור?

לרשותכם עומד צוות מנוסה שישמחו לעזור לכם
בכל פניה במהירות המירבית.

תודה שפנית אלינו!

צוות BRN יחזור אליכם בהקדם האפשרי

לכל שירותי BRN

דילוג לתוכן